Kullanım Şartları

1. Şartlar

xrpyorum.com adresinden erişilebilen bu Web Sitesine erişerek, bu Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşullarına bağlı kalmayı ve geçerli tüm yerel yasalarla yapılan sözleşmeden sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bu şartlardan herhangi birine katılmıyorsanız, bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde yer alan materyaller telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır.

2. Lisans Kullan

Yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için xrpyorum.com Web Sitesindeki materyallerin bir kopyasını geçici olarak indirme izni verilmiştir. Bu, bir lisans verilmesidir, mülkiyet devri değildir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

  • malzemeleri değiştirmek veya kopyalamak;
  • Materyalleri herhangi bir ticari amaçla veya herhangi bir halka açık teşhir için kullanmak;
  • xrpyorum.com Web Sitesinde bulunan herhangi bir yazılıma tersine mühendislik uygulama;
  • materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli gösterimi kaldırmak; veya
  • malzemeleri başka bir kişiye aktarmak veya malzemeleri başka bir sunucuda “yansıtmak”.

Bu, xrpyorum.com’un bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlali durumunda feshedilmesine olanak sağlar. Fesih üzerine, görüntüleme hakkınız da feshedilecektir ve elinizdeki indirilmiş materyalleri ister basılı ister elektronik formatta olsun imha etmelisiniz.

3. Sorumluluk Reddi

xrpyorum.com’un Web Sitesindeki tüm materyaller “olduğu gibi” sağlanmaktadır. xrpyorum.com açık veya zımni hiçbir garanti vermez, bu nedenle diğer tüm garantileri geçersiz kılar. Ayrıca, xrpyorum.com, Web Sitesindeki materyallerin kullanımının doğruluğu veya güvenilirliği hakkında veya bu materyallerle veya bu Web Sitesine bağlı herhangi bir siteyle ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar

xrpyorum.com veya tedarikçileri, xrpyorum.com veya bu Web Sitesinin yetkili bir temsilcisi bilgilendirilmiş olsa bile, materyallerin xrpyorum.com Web Sitesindeki kullanımı veya kullanılamamasından doğacak zararlardan sorumlu olmayacaktır. sözlü veya yazılı olarak, bu tür bir hasar olasılığının. Bazı yargı bölgeleri, zımni garantilerde sınırlamalara veya arızi hasarlara ilişkin sorumluluk sınırlamalarına izin vermez, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Düzeltmeler ve Hatalar

xrpyorum.com’un Web sitesinde görünen materyaller teknik, dizgisel veya fotoğrafik hatalar içerebilir. xrpyorum.com, bu Web Sitesindeki herhangi bir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu taahhüt etmeyecektir. xrpyorum.com, Web Sitesinde yer alan materyalleri herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. xrpyorum.com materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmamaktadır.

6. Bağlantılar

xrpyorum.com, Web Sitesine bağlı tüm siteleri incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı, sitenin xrpyorum.com tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bağlantılı herhangi bir web sitesinin kullanımının riski kullanıcının kendisine aittir.

7. Site Kullanım Şartları Değişiklikleri

xrpyorum.com, Web Sitesi için bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın revize edebilir. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Hüküm ve Koşullarının güncel sürümüne bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz.

8. Gizliliğiniz

Lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

9. Geçerli Hukuk

xrpyorum.com’un Web Sitesiyle ilgili her türlü iddia, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın tr kanunlarına tabi olacaktır.